PANTERS nie zagra na finałach Acer Predator Masters S2

Lut
08

PANTERS nie zagra na finałach Acer Predator Masters S2

Reprezentanci PANTERS, którzy wcześniej znani byli jako London Conspiracy, nie wybiorą się do niemieckiego miasta Krefeld, by uczestniczyć w finałach drugiego sezonu Acer Predator Masters powered by Intel. Na tych zawodach w większości norweska drużyna zastąpiona zostanie przez Team LDLC White.

PANTERS po rozstaniu się z London Conspiracy straciło wsparcie finansowe. Zawodnicy starali się zebrać odpowiednią kwotę na to, by wybrać się do Niemiec, ale ostatecznie ich plan nie powiódł się. Nie uzyskali wystarczających środków i postanowili wycofać się z Acer Predator Masters powered by Intel Season 2.

Miejsce skandynawskiej ekipy na zawodach w Krefeld zajmie Team LDLC White. W weekend francusko-belgijska formacja wzięła udział w Assembly Winter 2016. Na zawodach w Helsinkach zajęła pierwsze miejsce w wielkim finale pokonując ENCE eSports.

Finały Acer Predator Masters powered by Intel Season 2 odbędą się 11-14 lutego w Krefeld. W rozgrywkach uczestniczyły będą między innymi dwie drużyny z Polski – Vexed Gaming oraz Lounge Gaming. Poniżej znajdziecie pary pierwszej rundy.

  • mousesports vs Team LDLC White
  • ALTERNATE aTTax vs E-Frag.net
  • HellRaisers vs Vexed Gaming
  • Lounge Gaming vs FlipSid3 Tactics

About c0d3r

Leave a comment